Контакти
вул. М.Вовчка, 14
Київ
(044) 221-65-41
(099) 235-02-84
(067) 319-69-95

Вхідні двері для будинків та квартир

В нашому каталозі вхідних дверей представлені броньовані двері компанії Берислав заводського виробництва, які, також, можуть бути виготовлені нестандартних розмірів. В арсеналі компаніі представлені двері як для монтажу в приміщенні так і для встановлення як зовнішні двері в приватних будинках. Не зважаючи на стійке покриття будь-які двері рекомендуємо захищати дашком від сонячних променів та надмірних опадів. Цим самим Ви збережете свою власність від нерівномірної втрати кольору покриття. В каталозі представлені фото дверей та детальний опис комплектації.

Берислав ЕСМАШ
Якісні вхідні двері Берислав Двері вхідні металеві фото Есмаш

Якщо Ви в вирішили замінити старі вхідні двері на нові металеві і зробити це треба швидко і недорого, то працівники компанії Есмаш в Києві готові оперативно виїхати до Вас, зробити замір та запропонувати широку комплектацію фурнітури та зовнішнього покриття дверного полотна від бюджетного кожвінілу до ексклюзивних дубових накладок. На підприємсві розроблені технології, які дозволяють за 2 дні виготовити металеві двері необхідного розміру. Всі металеві поверхні захищені антикорозійним покриттям.

Всі ми любимо зустрічати друзів на порозі власного будинку чи квартири. І в той же час мало хто з нас зрадіє непроханим гостям, тим більше в той час коли Ви на роботі чи всією сім'єю на відпочинку. Будь-які вхідні двері мають бути міцними. Стійкі від злому вхідні броньовані двері можуть бути як заводського виробництва стандартних розмірів так і невеликих цехів, які виготовляють суто під замовлення нестандартних розмірів. Комплектація заводських строго регламентована, але може бути змінена за додаткову плату. Штучне виробництво здатне задовольнити смак вимогливого замовника і виготовити стальні двері необхідних розмірів та з будь-якими замками. Індивідуальне замовлення вхідних дверей дозволяє підібрати вишукану дубову накладку з ручною різьбою та ковкою. Якщо Ви маєте власний фамільний герб, то вирізьблене його зображеня буде сповіщати відвідувачам про старовинне походження роду.

Як придбати вхідні двері у нас?

  1. Ви повідомляєте нам модель обраної Вами двері та контактну інформацію.
  2. До Вас виїжджає замірник для визначення параметрів дверного блоку (50 грн для Києва- входить в вартість установки).
  3. Ви приходите до нас в офіс або зустрічаємось в зручному для Вас місці для підпису договору-рахунку.
  4. Після сплати вартості дверей протягм тижня Вам встановлюємо двері.

Додатково Ви сплачуєте: (після доставки) 

  • доставка - 280 грн (за одні двері, якщо в одному замовленні більше однієї двері, то за кожну наступну +100грн).
  • установка - 500 грн. (демонтаж старої та встановлення нової двері без зміни розмірів пройому - визначається під час заміру).

Гарантія 12 міс. (за умови доставки та установки дверей нашими фахівцями, а також дотримання правил експлуатації дверей).

 

masiv@i.ua

Make a free website with Yola