Контакти
www.Masyv.com
вул. М.Вовчка, 14
Київ, 04073
(044) 221-65-41
(099) 235-02-84
(067) 319-69-95
masiv@i.ua
Установка
Базова установка дверного блоку складає 300 грн. з урахування вартості витратних матеріалів.

Встановлення міжкімнатних дверей

Установка дверей київМи працюємо просто, легко і якісно.
Зауважте, що наша компанія це не посередники і тому ціни у нас нижче.

Наша компанія надає послуги з якісної установки міжкімнатних дверей "під ключ" як з масиву, так і шпонованих дверей.

Всі роботи проводяться фахівцями з великим досвідом робіт з монтажу дверей.

Довірте установку фахівцям. Базова установка дверного блоку коштує 300 грн. з витратними матеріалами.

Встановлення дверей - завдання для професіоналів

Будинок - особливе місце для кожного з нас, місце, де ми відпочиваємо від метушні великого міста душею і тілом. Тому так важливо, щоб в нашій оселі кожна деталь радувала нас естетичністю і надійною роботою.

Завдання нашої компанії - внести невеликий, але дуже важливий внесок у поліпшення вашого будинку. Наша спеціалізація - встановлення міжкімнатних дверей. Сьогодні установка міжкімнатних дверей - не проста справа, що вимагає спеціальних знань, умінь і навичок, а також застосування відповідних інструментів. У нас працюють професіонали з великим досвідом робіт по встановленню міжкімнатних дверей, Справжні майстри своєї справи. Наші фахівці проводять установку міжкімнатних дверей самих різних видів. Розпашні і розсувні, одно і двох стулчасті, дерев'яні, українського та закордонного виробництва - ми виконуємо установку міжкімнатних дверей в самих різних варіантах швидко і якісно. Слід зазначити, що наші фахівці роблять установку міжкімнатних дверей таким чином, що кріпильні деталі і цвяхи не видно.

Встановлення міжкімнатних дверей від нашої компанії - це не тільки висока якість роботи, а ще й прийнятна ціна. Ми - не посередники, тому ціни у нас нижче.

Монтаж міжкімнатних дверей

Встановлення дверей в КиєвіЯкщо ви вже знаєте, як будуть виглядати ваші міжкімнатні двері, то з майстром належить обговорити тільки терміни і вартість установки міжкімнатних дверей. Головне завдання на початковому етапі - правильно зробити виміри - від того, наскільки точно і грамотно будуть проведені необхідні вимірювання (ширина і висота дверного прорізу) залежить установка дверей міжкімнатних (якість і строки установки). Вимірюються висота отвору - посередині і по краях отвору, і ширина - зверху, знизу та посередині прорізу. Професійний фахівець завжди звертає увагу на лінії дверного прорізу - їх паралельність, оглядає кути, заміряє товщину стін і на підставі отриманих даних, визначає час, який займе встановлення міжкімнатних дверей і ціни на послуги з установки. Також ці дані Ви зможете використати для точного замовлення дверей. Взагалі ми рекомендуємо викликати майстра до замовлення міжкімнатних дверей.

Крім того, установка дверей міжкімнатних повинна проводитися з урахуванням матеріалу, з якого виготовлена дверна конструкція (пластик, дерево цінних порід, сосна, вільха, береза тощо). Коли в квартирі виконується комплексний ремонт, майстер повинен уточнити - чи будуть проходити кабелі та дроти на підлозі, поблизу від дверей міжкімнатних, або ж необхідно заздалегідь зробити акуратні отвори в дверний коробці. Якщо конструкція виготовляється в точній відповідності з розмірами, представленими майстром - встановлення міжкімнатних дверей в Києві буде проведена швидко і акуратно. Сьогодні великий попит на таку послугу як встановлення міжкімнатних дверей і Київ надає величезний вибір різних виробів, конструкцій, декоративних елементів.

Встановлення дерев'яних дверей

Встановлювання міжкімнатних дверей з масиву Тільки професійна установка дерев'яних дверей може гарантувати у подальшому тривалий строк їх експлуатації. Бережна та акуратна установка дерев'яних дверей особливо важлива, коли вона є завершальним етапом обробки приміщення, останнім штрихом в дизайні. Досконало знаючи всі особливості та нюанси, якими відрізняється установка дверей з масиву, ми гарантуємо якісне виконання будь-яких робіт навіть для нестандартних дверних прорізів. За бажанням замовника, установка дерев'яних дверей нашими фахівцями може включати монтаж складних дверних замків, зміна розташування петель і дверних ручок.

Вартість установки міжкімнатних дверей

На вартість установки міжкімнатних дверей впливають декілька факторів: особливості конструкції дверей і обсяг замовлення. Якщо процес встановлення міжкімнатних дверей в Києві замовляється під ключ - заміри, виготовлення, доставка, власне сама установка міжкімнатних дверей (ціни на стандартну установку можна дізнатися по телефону), укоси, косметична обробка, то вартість обраховується за кількістю операцій. Треба відзначити, що комплексна вартість установки міжкімнатних дверей, включаючи вартість робіт, оздоблювальних матеріалів і фурнітури повинна вказуватися в кошторисі або договорі, щоб замовник мав об'єктивне уявлення про своє замовлення, і у нього не виникало б жодних питань у процесі виконання роботи майстром.

Виконання замовлення. Доставка та встановлення міжкімнатних дверей

Сьогодні установка міжкімнатних дверей (Київ надає величезний вибір вітчизняних та імпортних матеріалів для виготовлення сучасних дверей, а також готові пластикові, дерев'яні та комбіновані двері міжкімнатні) виконується в стислі терміни. Сучасні технології дозволяють виготовляти найскладніші і оригінальні двері міжкімнатні - з подвійним і одинарним полотном, вставками з кольорового скла, декоративною обробкою. Але в будь-якому випадку вартість установки міжкімнатних дверей включає певну послідовність дій, відповідних інструкції з установки, і майстер зобов'язаний завжди дотримуватися всі її пункти, тоді міжкімнатні двері прослужать довго, і не будуть деформуватися. Доставка дверного полотна і всіх комплектуючих проводиться в день установки міжкімнатних дверей або заздалегідь (за узгодженням із замовником). Більш детально про послугу - встановлення міжкімнатних дверей і ціни замовлення - можна дізнатися за телефоном.

Make a free website with Yola