Укладання

Ви можете замовити укладальника ламінованої підлоги за такими номерами:

044-221-65-41
099-235-02-84
Доставка
Доставка дверей та меблів, які ви придбали у нас, відбувається в зручний для Вас час
з 9:00 до 20:00
Ціна від 150 грн.
При замовленні на суму від 10000 грн. доставка безкоштовна.

Ламінована підлога

   Ламіноване покриття підлоги (ламінат) - нанесення на дерево-волокнисті плити високої щільності, являє собою зносостійких плівку, забарвлену під натуральне дерево, мармур і т.д. Бічні сторони мають з одного боку паз, з іншого шпунт або "замок" - складний профіль для безклеєвого кріплення.

   Ламінатні пластини випускаються розмірами 1200 х 200 мм, їх товщина, як правило, не перевищує 8 мм. Ламінатні пластини зручні при транспортуванні і легко встановлюються. Це так звана «плаваюча підлога» - її не потрібно прибивати цвяхами або приклеювати до основи або старої підлоги, що робить її рухливою. Пластини ламіната скріплюються клеєм в місцях з'єднання (паз-шпунт) або "на замок". Перевага «плаваючої підлоги»: найпростіше укладання ламінату, мінімальні витрати клею, легка заміна пошкоджених ділянок, можливість настилання на старі підлоги. Перш ніж робити ремонт дерев'яної підлоги, потрібно проконсультуватися з фахівцями - можливо кращим варіантом буде ламінатне покриття.

Укладання ламінату

   Укладання ламінату повинно виконуватися відповідно до інструкції виробника, що додається при покупці пластин. За технологією укладання ламінат ділиться на - клейовий і безклейовий "замковий".

   Зберігати ламінат потрібно в сухому опалювальному приміщенні, без протягів, на відстані не менше 1 м від стін. Перед укладанням ламінату нерозпаковані пластини варто укласти в ряд на 2-3 дні, залишити в середині приміщення, в якому ці пластини будуть укладатися, при цьому повинна бути забезпечена температура не менше 18 ° С і відносна вологість до 75%. Кожну упаковку необхідно розпаковувати безпосередньо перед укладанням ламінату.

Варіанти укладання

   Укладати ламінат можна вздовж вікон, поперек і по діагоналі.
  • Варіант № 1 - поперек довгої стіни та вікон,
  • Варіант № 2 - вздовж,
  • Варіант № 3 - по діагоналі.
Укладання в третьому варіанті найбільш складна.

   Варіюючи різні способи укладання можна підкреслити красу підлоги за рахунок освітлення, відповідно до малюнка і структурою ламінату. Крім того, досягається необхідний психологічний ефект - збільшення / зменшення обсягу, довжини кімнати, візуальне зміна пропорцій, узгодження з іншими елементами дизайну.

Укладання ламінату на клею

1. Поверхня для ламінатного покриття повинна бути рівною, твердою і сухою. Площина стяжки повинна бути на базі 2м не повинна відрізнятись більш ніж на 2 мм. Вимоги виробника можуть відрізнятися від вказаних. Рівність покриття оцінюється величиною просвіту між 2-метрової рейкою і поверхнею підлоги. Нерівну підлогу слід вирівняти. Покриття підлоги з полівінілхлориду, лінолеуму та інших твердих покриттів можна залишити на місці. На неорганічні поли слід укладати пароізоляцію з поліетиленової плівки товщиною не менше 0,2 мм з мінімальним накладанням смужок 20 см так, щоб вона не піднімалася на стіни, а її кінці були по всій довжині заклеєні самоклейкою стрічкою. Укладання ламінату на наявні покриття органічного походження пароізоляція кладеться безпосередньо на цю основу. Поверх плівки розстеляється звукоізоляційний шар (підкладка або звукопоглинальний шар для кращої звукоізоляції приміщення і згладжування нерівностей).

2. Всі елементи ламінованої підлоги склеюються між собою за допомогою конструкції шпунт-паз. Клей слід наносити згідно з доданою інструкцією. Справа в тому, що технології нанесення клею відрізняються у різних виробників ламінату.

3. Укладання ламінату починається, як правило, уздовж стіни у напрямку світла. Уздовж всіх стін і близько конструкцій необхідно залишати не менше 10 мм зазору за допомогою розпорів клинів. Зазор необхідний, тому що ламінат є гігроскопічним матеріалом (здатний поглинати вологу) і його розмір може змінюватися від температурно-вологісних характеристик приміщення. Для укладання можна застосовувати обрізки пластин довжиною не менше 40 см.

4. Ламінат укладають так, щоб перший ряд був пазом до стіни. Другий ряд слід починати від обрізаної частини першого ряду. Три першому ряду ламінату необхідно перевірити за допомогою лінійки і шнура, настили їх спочатку насухо без клею. Потім, користуючись спеціальним набором інструментів для укладання ламінату і перевіряючи щоб з'єднання були точні і прямі, вироблятися склейка перших трьох рядів ламінату. Від правильності укладання цих рядів залежить якість укладання всього статі. Після цього укладений ділянку підлоги залишається мінімум на дві години для висихання клею, після чого можна продовжувати укладання ламінату. Відпилюють елемент потрібної довжини від останнього ряду так, щоб залишався зазор і з'єднується з попереднім поруч, використовуючи спеціальне пристосування. При цьому між стіною і підлогою постійно вставляються розпірні клини.

5. Необхідно передбачати зазори в дверних отворах, на стиках з іншими видами підлог, а також біля стін. У приміщеннях з довжиною стін більше 6 м і шириною більше 5м сума припусків (разом з тими, що біля стін) повинна бути більше 15 мм. У приміщеннях по довжині більше 10 м і ширше 8 м необхідно робити додаткові зазори. Ці зазори можна закрити спеціальним профілем.

6. Час висихання клею приблизно 12 годин після укладання ламінату, в цей час можна виймати розпірні клини. До повного навантаження підлога готова через 24 години.


Замкове укладання ламінату


   Бесклейове або «замкове» укладання ламінату більш просте, ніж клейове, оскільки не потребує професійних інструментів і навиків. Планки просто защипуються між собою. Таку підлогу можна легко розібрати, замінити зіпсовані ділянки, переслати - якщо передбачена повторна укладка. Однак, при бесклейовому укладанні ламінату, вологостійкість може бути нижчою. Тут слід враховувати два фактори: що ламінат може бути вологостійким, незалежно від способу з'єднання. У разі клейового з'єднання може застосовуватися водовідштовхуючий клей.

   Ламінатне покриття це не паркет, але завдяки доступній ціні, легкості збирання, гарної зносостійкості і простоті догляду - може бути хорошим вибором, з перспективою укладання гарного художнього паркету або звичайного штучного паркету.

Make a free website with Yola