Міжкімнатні
Фурнітура
Розсувні системи
Контакти
вул. М.Вовчка, 14
Київ
(044) 221-65-41
(099) 235-02-84
(067) 319-69-95

Двері шпоновані

Міжкімнатні двері ВУДОК Міжкімнатні двері Росстандарт
Двері ВУДОК. Росстандарт
Міжкімнатні двері Оміс Міжкімнатні двері Термінус
Двері Оміс. Двері Термінус

Невпинний технічний прогрес, поява нових синтетичних матеріалів все частіше підштовхують нас повертатися до натуральних матеріалів. Міжкімнатні та вхідні двері з натурального дерева завжди були і залишаються вишуканим елементом дизайну будь-якого приміщення. Безумовно, великою перевагою таких виробів, а мабуть, і найголовнішою є те, що виготовляються вони з екологічно чистих матеріалів. Тому можна не хвилюватись про безпеку своїх осель, про це вже подбали ми.

Купити міжкімнатні двері зараз набагато простіше, ніж кілька років тому. Безліч точок продажу пропонують найрізноманітніші варіанти, багато з яких доволі непоганої якості. Проте всі вони однакові, без претензії на ексклюзивність. Саме тому ми виготовляємо двері на замовлення.

Сучасні інструменти та матеріали для обробки деревини дозволяють створювати справді ексклюзивні моделі, які стануть окрасою будь-якого інтер´єру та мають певні переваги над заводськими. Майже у всіх випадках ви маєте змогу безпосередньо спілкуватись з виробниками, що дозволяє ознайомитися зі зразками, обрати породу деревини, підібрати бажаний колір, внести зміни до обраної моделі, якщо цього потребує дизайн приміщення.

Доволі часто лунає запитання: « На якому етапі ремонту треба купити та встановити міжкімнатні двері?»
На нього ми маємо чітку відповідь: придбати чи замовити можна на будь-якому етапі, а от виконувати монтаж дверних блоків необхідно починати тільки після завершення всіх вологих робіт(вирівнювання підлоги, стін, наклеювання шпалер, фарбування). Це допоможе зберегти двері з дерева від механічних пошкоджень, негативного впливу вологи та потрапляння шкідливих речовин.

Проте, якщо ви плануєте купити двері міжкімнатні з натуральної деревини, необхідно враховувати, що їх виготовлення складний процес, етапи якого не можна порушувати, а тому і терміни виготовлення може сягати півтора-два місяці.

Ми пропонуємо виготовлення дверей на замовлення з нашого модельного ряду (Двері з дерева фото), який постійно оновлюється, або виконання роботи за вашими ескізами. У такому випадку ви отримаєте дорогі елітні двері з сосни, ясеня або дуба. Наші майстри здатні втілити в деревині побажання найвибагливіших клієнтів, підкреслюючи шляхетність матеріалу, його цінність та доречність у будь-якому помешканні.

Чому варто обрати саме нас? Тому що ми:

  • використовуємо тільки якісні та екологічно безпечні матеріали, застосовуючи прогресивні технології обробки та оздоблення ;
  • контролюємо виконання замовлення на кожному етапі;
  • виготовляємо нестандартні міжкімнатні та вхідні двері;

при замовленні ви отримуєте повний спектр послуг: консультації фахівця, безкоштовний замір, детальний розрахунок вартості та документальний супровід замовлення.

Ми невпинно працюємо над тим, щоб вдосконалюватись, не зупинятись на досягнутому, йти в ногу з часом. Тому придбані вами двері нашого виробництва протягом тривалого часу будуть підтримувати у вашій оселі атмосферу тепла та домашнього затишку.

Make a free website with Yola