Установка

Ви можете замовити замір та установку розсувних міжкімнатних дверей за такими номерами:

044-221-65-41
099-235-02-84
Доставка
Доставка дверей та меблів, які Ви придбали у нас, відбувається в зручний для Вас час
з 9:00 до 20:00

Монтаж розсувних систем на двері

Всі двері, представлені на нашому сайті, можуть бути розсувними.

Розсувні двері-це одне або кілька полотен, які зрушуючи відкривають отвір. Якщо цей отвір близький за розмірами до звичайних дверей, цю конструкцію називають розсувними дверима.

Іноді двері - це ціла проблема. Звичні розпашні двері при відкриванні-закриванні забирають частину простору або перегороджують прохід в інші кімнати. Крім того, вони вимагають місця, не заповненого меблями. Рішенням всіх цих проблем стають розсувні двері: вони дозволяють по-новому підійти до розподілу простору будинку і в офісі.

Порядок монтажу механізму для розсувних дверей

Розсувні двері встановлюються уздовж або всередину стіни. Установка всередину стіни (так звана «зникає двері») - це трудомістка і непроста робота, що вимагає хороших будівельних навичок. Довірте її фахівцю.

Найпростіший і розповсюджений спосіб монтажу розсувних дверей - уздовж стіни.

Розсувний механізм, який ми пропонуємо, розрахований на двері масою до 80 кг, тому при монтажі дверних полотен такої маси необхідно суворе дотримання правил техніки безпеки і недопустима робота поодинці.

Для встановлення механізму Вам будуть потрібні найпростіші інструменти і сухий рівний брусок по довжині рівний довжині направляючої.

1. Щільно приставте до стіни біля дверного прорізу ті двері, які ви маєте намір зробити розсувною і відзначте на стіні рівень її верхнього краю. Повторіть це в двох положеннях - закритому та відкритому. Так слід робити тому, що підлога зазвичай нерівна і спроби відміряти від підлоги приводять до помилок.

2. Відміряйте від рівня верхнього краю двері ще 70 мм вгору. Проведіть горизонтальну лінію - на цій висоті повинен знаходитися верхній край алюмінієвого напрямного механізму.

3. Прикріпіть до стіни дерев'яний брусок так, щоб його нижній край проходив точно по лінії. Якщо стіна нерівна і брусок прилягає нещільно - притисніть його до стіни, навіть якщо він зігнеться. Середина довжини бруска повинна виявитися над верхнім кутом дверного прорізу з того боку, в яку зсувається двері.

4. Прикладіть знизу до торця бруска край верхньої алюмінієвої направляючої. Відзначте місце розташування крайнього отвору направляючої на відстані Т / 2 + (3 ... 5) мм від стіни (Т - товщина дверей). Прикріпіть направляючу одним шурупом-саморізом до бруска, потім перейдіть до іншого краю направляючої і закріпіть її другий саморізом. Прослідкуйте, щоб по всій довжині направляючої відстань від неї до стіни дозволяло дверного полотна рухатися. Зверніть увагу: якою б нерівною не була стіна і притиснутий до неї брусок, що направляє залишилася прямій! Тепер закріпіть рештою саморізів.

5. Зберіть опорні каретки механізму: нагвинтіть гайки на кожен з болтів і, вставте болти в отвір у каретці. Вкрутіть болт так, щоб його різьбовий кінець майже виглянув з каретки.

6. Вставте зібрані каретки всередину верхньої алюмінієвої направляючої і перевірте легкість їх руху. Направляючу всередині можна змастити будь-яким густим мастилом.

7. По краях алюмінієвої направляючої вставте обмежувачі ходу з гумовими амортизаторами. При монтажі круглих амортизаторів без фіксатора металева пластина з різьбою поміщається всередину профілю, а пластина без різьблення - зовні.

8. Тепер необхідно виконати поздовжній паз знизу дверного полотна. Просвердліть в нижньому торці дверей в 10-15 мм від її країв отвори діаметром 6-7 мм глибиною 20 мм і починаючи від них виберіть по всій ширині двері паз шириною на 1-2 мм ширше нижнього напрямного ножа (прапорця) і завглибшки 15-18 мм. Зручніше зробити це ручним фрезером, але можна використовувати паркетну пилу, електродриль або вузьку стамеску. Від акуратності виконання цього паза залежить плавність ходу розсувних дверей. Звичайно, є багато інших варіантів фіксації нижнього краю дверей: можна не вирізати паз, а прикріпити знизу дві рейки, залишивши між ними відстань на 1-2 мм ширше нижнього напрямного ножа; можна закріпити П-подібний профіль з пластику, алюмінію, дерева або придумати що-небудь своє.

9. Встановіть на дверях кріпильні скоби (відступивши від краю приблизно 2 см) на верхньому торці посередині товщини дверей. Закріпіть скоби так, щоб напівкруглі вирізи були звернені до стіни. Якщо використовуються скоби бічного підвісу (двері з ДСП або дуже тонка), зверніть увагу на те, щоб після монтажу їх не було видно.

10. Навішуємо двері: приставте її до стіни під направляючу. Підкотіть за профілем праву каретку до правої скобі і, ледь піднявши двері, надсуньте виріз скоби на регулювальний болт. Гайка і шайба повинні бути зверху скоби, а головка болта - знизу, повторіть це з іншого кареткою. Ключем або просто рукою несильно підтягніть гайки, утримуючи болт.

11. Встановіть нижній напрямний ніж (прапорець, ролик). Відхилити низ навісити двері від стіни і вставте ніж в паз. Закрийте двері і пересуньте ніж до упору в бік відкривання дверей. Відзначте подовжнє положення ножа на підлозі. Відхиляючи двері по вертикалі, встановіть бажаний зазор між дверима і стіною (зазвичай 2-5 мм) і відзначте поперечне положення нижньої направляє. Тепер, відвернувши гайки, зніміть двері і двома саморізами закріпіть провідник на підлозі. Наявність овальних отворів у підставі ножа дозволять ідеально відрегулювати положення двері, навіть якщо Ви помилилися в вигляді або отвори в підлозі не вдалося просвердлити точно в потрібних місцях. При круглих отворах ніж потрібно встановлювати більш точно.

12. Регулювання дверей по вертикалі. Надягніть двері пазом на нижню направляючу і знову навісьте її, як описано у п. 8. Однак, поки гайки не затягувати. Провертаючи ключем регулювальні болти, добийтеся бажаного зазору між дверима і підлогою (звичайно 5-7 мм); потім затягніть всі верхні гайки ключем, утримуючи регулювальні болти від прокручування ключем. Якщо підлога дуже нерівна, або дверний отвір виконаний з перекосом, це можна частково виправити, викрутивши регулювальні болти на різну відстань. Не перестарайтеся - сильний перекіс помітний.

13. Встановіть декоративну планку-лиштву, що прикриває механізм і 5-10 мм верхнього краю двері. Планку зафіксуйте або зробіть її відкидною. Ця планка зазвичай виконується під колір дверей, або обклеюється тими самими шпалерами, що й стіна. Монтаж розсувних дверей завершено.

 

Make a free website with Yola