Установка

Ви можете замовити замір та установку міжкімнатних дверей за такими номерами:

044-221-65-41
099-235-02-84
Доставка
Доставка дверей та меблів, які ви придбали у нас, відбувається в зручний для Вас час
з 9:00 до 20:00

Як вибрати двері

    Вибір – таке просте й зрозуміле слово. У своєму житті ми чуємо його не один десяток разів. Людина все своє свідоме життя знаходиться у творчому пошуку, а тому змушена весь час щось обирати. Це можуть бути звичні для кожного, буденні речі: вибір продуктів у супермаркеті, вибір книги, яку ви прагнете прочитати; вибір маршруту, яким ви збираєтесь вирушити на відпочинок, … Але іноді ми опиняємось у такому становищі, коли від нашого вибору залежить наша власна доля, або доля близьких нам людей. І саме тоді треба все ретельно проаналізувати, зважити, оцінити свої можливості, щоб зробити правильний вибір.


    Проте тема нашої розмови стосується питання, яке хоч раз у житті постає перед кожною людиною: робити чи не робити? Так,саме так: робити чи не робити ремонт!? Для одних – це цілковите стихійне лихо, яке не припиняється до того моменту, поки стомлені, але цілком задоволені господарі, не зберуться на філіжанку кави у своїй оновленій господі. Відношення інших до ремонту не перестає дивувати своєю легкістю та безпосередністю. Вони сприймають ремонт, як розвагу, як гру, у процесі якої, переходячи з одного рівня на інший, впевнено наближаються до своєї мети. Таким чином усі проходять одні й ті самі етапи ремонту: планування – складання кошторису – втілення – результат. І жоден з цих етапів неможливо оминути.
    Перш за все необхідно визначитися зі стилем (класика, модерн, кантрі, мінімалізм, хай-тек і т.д.) , у якому ми хочемо бачити наше оновлене житло. І, таким чином, зробити вибір на користь якогось одного стилю чи оформити кожну кімнату індивідуально. Одностайної думки з приводу цього питання у дизайнерів нема. Тому це суто ваше рішення. Ви повинні зробити правильній вибір, бо саме від цього залежить послідовність ваших подальших дій. На мою думку в одній статті неможливо охопити всі рекомендації та настанови щодо проведення ремонту. Тому одразу перейду до питання, яке цікавить мене найбільше: Як обрати правильні двері?
    Давно відомо, що скільки людей, стільки й думок. Тому свою власну не прагну нав’язати нікому. Проте хочеться висловити кілька порад щодо вибору дверей. А прислухатися до них чи ні вирішувати вам.
    На сьогодні важко собі уявити такий будинок, який міг би залишатися без дверей. На щастя, на вітчизняному ринку представлений великий вибір міжкімнатних дверей різноманітних форм, розмірів, тому обрати необхідну модель не складе особливих труднощів. Зробити вибір набагато простіше, якщо ви чітко уявляєте собі те, що хочете. Але все ж таки слід звернути увагу на такі моменти:
- сума, яку ви можете витратити;
- необхідний розмір дверей;
- дизайн та оформлення;
- як ваші двері повинні відчинятися.
    Важливо пам’ятати, що монтаж дверних блоків виконується тільки після закінчення всіх вологих робіт (ремонту стелі, стін, підлоги). Як правило, замовлення дверей у середньому відбувається за місяць-півтора. Час виготовлення коливається в залежності від дизайну моделі та обраного матеріалу.
    У своєму повсякденному житті ми все частіше замислюємося про власне самопочуття та самопочуття близьких нам людей. Як зробити так, щоб навіть інтер’єр у приміщенні заряджав позитивною енергією на цілий день, а весь внутрішній негатив розсіювався тієї ж миті, коли ви переступили поріг власної оселі? Дерево – мовчазний лікар і, навіть, психолог, який стане вашим спільником у створенні гармонії в помешканні – будь то дубовий паркет, стіна з бука у вітальні чи міжкімнатні двері з масиву. Дерево завжди вважалося класикою, і на сьогоднішній день людство так и не винайшло матеріал, який здатен перемогти його за основними характеристиками та внутрішній енергетиці.
    Однією з переваг придбання міжкімнатних дверей, які виготовлені з масиву, полягає в тому, що матеріал для них був подарований самою матінкою-природою, вибору якої можна завжди довіряти. Для виготовлення дверей частіше за все використовують деревину дуба, ясеня, сосни, бука, клена, черешні та акації. Як не дивно, але горіх та береза вважаються екзотичними породами. Залежно від того, яка частина стовбура була використана, форма та малюнок можуть бути найрізноманітніші.
    Ще одна велика перевага дерева над штучними матеріалами – з часом дерево стає ще красивішим. Кожна порода змінює свій колір в залежності від багатьох факторів, до речі тільки в позитивний бік. Вироби з дерева вбирають тепло та віддають його, коли в приміщенні стає прохолодно. Отже ваші двері з масиву також будуть відповідальні за підтримку оптимального клімату в оселі. Я вважаю, це ще один привід зупинити свій вибір саме на міжкімнатних дверях, що виготовлені з масиву.

Make a free website with Yola