Установка

Ви можете замовити замір та установку міжкімнатних дверей за такими номерами:

+38044-221-65-41
+38099-235-02-84

Ольга

Доставка
Доставка дверей та меблів, які ви придбали у нас, відбувається в зручний для Вас час
з 9:00 до 20:00
Ціна від 180 грн.

Укладання ламінату
   Ламіноване покриття підлоги або ламінат - це шарований плівковий матеріал, на вигляд не набагато відрізняється від натурального паркету. Але, крім цього, він має кілька власних переваг: такий матеріал на порядок дешевше і має більш високу зносостійкість.

  

Укладання ламінату передбачає чітке виконання інструкцій виробника, які додаються до пластин. Не варто встановлювати ламінат відразу після його доставки в приміщення. Потрібно дозволити настилу «звикнути» до будинку. Фахівці радять кожну упаковку з пластинами розпаковувати безпосередньо перед укладанням ламінату. Також необхідно перевірити дошки на наявність пошкоджень і дефектів, наприклад, відколотий країв.
Існують різні варіанти укладання ламінату. Його можна укладати по діагоналі, вздовж і впоперек вікон. Найскладнішим є укладання по діагоналі. Укладання ламінату, залежно від технології, може бути клейовий і бесклеевой або "замкової".

   Розглянемо детальніше перший спосіб укладання ламінату - на клею. Перш за все, потрібно перевірити, щоб підстава підлоги було сухим, рівним, чистим, міцним і міцним. Оскільки технології нанесення клею в різних виробників відрізняються один від одного, то обов'язково потрібно наносити клей, дотримуючись рекомендацій у кожному конкретному випадку.

   Як правило, укладання ламінату починається уздовж стіни. Як вздовж усіх стін, так і близько конструкцій обов'язково залишається близько 10 мм зазору. Зазори слід залишати також в дверних отворах. Це необхідно зробити, оскільки розмір ламінату може змінитися, тому що він є гігроскопічним матеріалом. Якщо під час укладання залишаються обрізки пластин, то їх теж можна застосовувати, але стежити, щоб їх довжина становила понад 40 см. Під час укладання ламінату використовують розпірні клини, оздоблювальні металеві доріжки, а також інші професійні інструменти.

   Перший ряд ламінату повинен бути звернений пазом до стіни, а другий ряд починають від обрізаної частини попереднього ряду. Від того, чи правильно проведена укладання перших рядів, залежить якість укладання всього статі. Тому фахівці радять перші ряди ламінату спочатку застелити без клею і перевірити, використовуючи лінійку і шнур. І тільки потім, якщо все в порядку, склеїти. Клей потрібно наносити невеликими краплями. Якщо клею занадто мало, то внаслідок цього шви можуть розійтися, а якщо дуже багато, то це ускладнить установку. Видалити залишки клею можна за допомогою сухої тканини. Якщо клей засох і погано видаляється, використовуйте засоби для чищення або ацетон, нанесені на тканину. Укладені частині підлоги необхідно залишати на декілька годин для того, щоб висох клей. Після того, як покладений весь ламінат, повну навантаження підлога з ламінату може витримувати тільки через добу. Дуже важливо протягом 24 годин свежеуложенный стать не експлуатувати.

   Більш простим видом укладання вважається бесклеевой укладання, або як її називають «замкова». Вона не вимагає спеціальних навичок роботи та професійних інструментів. Під час такої укладання необхідно просто заклацнути між собою планки. Така підлога з ламінату простіше в експлуатації, адже в ньому неважко замінити зіпсовані ділянки, а також повторно перестелити. Але й тут є свої мінуси: при укладанні бесклеевой зменшується вологостійкість ламінату, оскільки часто під час клейового способу застосовують спеціальний водовідштовхуючий клей.

   Після того, як ламінат покладений, за ним треба правильно доглядати. Потрібно пам'ятати, що під час прибирання не варто використовувати занадто багато води і чистячих речовин. Підлога з Ламінат не шліфують і не натирають воском. Волога ганчірка і пилосос - щоденні ваші помічники в догляді за ламінованим підлогою. Якщо збираєтеся переставити меблі, то обов'язково піднімайте її, а для ніжок стільців або м'яких меблів радимо використовувати спеціальні протектори. Якщо правильно доглядати за ламінованим покриттям, то воно прослужить вам довгі роки.

   Звичайно, підлога з ламінату дещо відрізняється від паркетної підлоги. Але він краще більш доступною ціною, легкістю збірки і простотою догляду.

Make a free website with Yola