Контакти
вул. М.Вовчка, 14
Київ
(044) 221-65-41
(067) 235-02-84
(067) 319-69-95
 

Вибираємо міжкімнатні двері

Наявність міжкімнатних дверей практично в кожному будинку і квартирі обумовлюється не тільки функціональної необхідністю, а й істотною потребою розмежування простору на зони і кімнати різних призначень. В даний час вдається зустріти небагато людей, які обходяться без цього важливого елемента домашнього побуту.

Міжкімнатні двері бувають одностулковими, півтора-і двостулковими. Цінова категорія кожної конкретної моделі обумовлюється кількістю шарів полотен, що використовуються при виготовленні, і видом задіяного у виробництві матеріалу.

Найчастіше використовується деревина, адже саме цей матеріал славиться своєю надійність і міцністю, легкістю в обробці і екологічністю. Дорогі і, як наслідок, найбільш якісні і довговічні моделі виконані з елітних порід дерева, що дозволяє таким дверям бути не тільки надійними, але й екологічними, естетичними, функціональними і ніколи не виходять з моди. Двері з масиву дерева (ясеня, горіха, модрини, бука, вишні), встановлені в будинку - це незмінний ознака достатку господаря оселі, його вишуканого смаку, любові до витонченості і розкоші.

Користуються популярністю і міжкімнатні двері з пластика і алюмінію. Затребувані вони в основному в заміських котеджах, лазнях, саунах, гаражах як стійкі до вологи і надійні конструкції.

Кожен вид міжкімнатних дверей має своїх шанувальників і шанувальників, а також плюси і мінуси конструкцій, тому виділити найбільш популярний варіант непросто. Основним недоліком багатьох моделей можна назвати необхідність наявності досить великого простору для можливості спокійно і безпечно відкривати і закривати стулки дверей. Однак у будинках або апартаментах, приміщення яких володіють великим метражем, цей недолік моментально перетворюється на незаперечний плюс, преображающий і облагороджує будь-який інтер'єр.

Щоб міжкімнатні двері виконували не лише свою функціональну задачу, а й були прикрасою вашого інтер'єру, перед здійсненням покупки необхідно визначитися з розміром, формою, текстурою і кольором майбутніх дверей, зіставивши їх як з розмірами приміщення, так і з його стилістичною спрямованістю. Якщо ви плануєте розмістити декількох міжкімнатних дверей в своєму будинку або апартаментах, слід врахувати, що найбільш гармонійно виглядатимуть моделі з ідентичною тематикою, стилем або схожим дизайном. Хоча останнім часом в моду входить тенденція оснащувати кожне приміщення абсолютно різними моделями дверей. Вибір залишається за вами.

В цілому, дизайн міжкімнатних дверей
визначається не тільки матеріалом, з якого вони виготовляються, але і багато в чому дверний фурнітурою. Також використовуються вітражі для додання двері особливого шарму і родзинки.

Представлене на сучасному ринку безліч різноманітних моделей дверей допоможе вам здійснити правильний вибір, а процес придбання буде легким і приємним завдяки великій кількості різних матеріалів, конструкцій, варіацій кольорів, стилів і обробки.

Make a free website with Yola