Установка

Ви можете замовити установку розсувних міжкімнатних дверей за такими телефонними номерами:

044-221-65-41
099-235-02-84
Доставка
Доставка фурнітури відбувається в зручний для Вас час
з 9:00 до 20:00
Ціна - 50 грн.
При замовленні на суму від 500 грн. доставка безкоштовна.

Дверна фурнітура

Дверна фурнітура Київ Дверна фурнітура для своєї візаві грає таку ж роль, як сумочка, рукавички, шарфик та інші подібні аксесуари для жінки. Переходячи з високого складу на звичайний, можна сказати, що дверна фурнітура може як прикрасити, так і спотворити двері. Тому до її підбору необхідно підійти з усією відповідальністю. Фурнітура для дверей повинна задовольняти двом вимогам: бути красивою (в крайньому разі, не псувати зовнішній вигляд дверей) і функціональною.

Сучасний ринок дверної фурнітури не обмежує покупця у виборі - дверна фурнітура від італійських, німецьких, турецьких, фінських, голландських, австрійських, польських, китайських, тайванських і прибалтійських виробників. Чим більше ринок - тим краще для простих споживачів, оскільки численність компаній, що виробляють такий важливий у повсякденні продукт, як дверна фурнітура, природним чином призводить до конкуренції, а конкуренція, у свою чергу, до якісності товару. Тому дверна фурнітура стає з кожним днем все більш різноманітною і все більш відмінної якості.

Дверна фурнітура у своєму класичному вигляді включає:
- Ручку;
- Замок;
- Петлі;
- Доводчик (при необхідності);

Дверна фурнітура сьогодні виконується з різних матеріалів: сталь, інші метали та сплави (алюміній, золото, бронза, латунь і т.д.), дерево, скло, пластмаса. Вся їх сукупність дозволяє виготовляти елементи дверної фурнітури різних властивостей, забарвлення і якості, щоб у результаті задовольнити смаки різних споживачів, від самих невибагливих, до самих вимогливих.

Ручки. Очевидно це той самий елемент дверної фурнітури, що кидається в очі і є одним із основних. Дверна фурнітура без ручки - це не дверна фурнітура! Тому до зовнішнього вигляду ручки особливі вимоги. До того ж, дверна ручка - самий навантажений (за винятком петель) елемент дверей. Зараз існує дуже великий асортимент форм і механізмів дверних ручок, тому що є з чого вибрати.

Замок. Обов'язковий елемент вхідних дверей. Від його конструкції, надійності, захищеності безпосередньо залежить недоторканність вашої оселі. Тому необхідно поставитися з усією серйозністю до його вибору і не спокушайтеся дешевими моделями. Це саме той випадок, що скупий платить двічі. В комплект замок може і не входити.

Петлі. Найбільш навантажений елемент двері і самий непомітний. Невдало вибрані петлі можуть надовго зіпсувати вам настрій, постійно заїдаючи або скриплячи. Тому, знову ж таки, не спокушайтеся на дешевий варіант.

Доводчик. Сучасна дверна фурнітура, особливо для дверей, встановлених у місцях громадського користування, обов'язково повинна включати в себе доводчик. Саме він робить відкриття і закриття дверей особливо комфортним і невимушеною.

У цілому, дверна фурнітура повинна відповідати двері. Дверна фурнітура для коштовних дверей також повинна бути коштовною, вишуканою. Для двері поскромніше і дверна фурнітура повинна бути дешевше. Все має виглядати гармонійно, як одне ціле: двері і дверна фурнітура.

Make a free website with Yola