Установка

Ви можете замовити замір та установку міжкімнатних дверей за такими номерами:

044-221-65-41
099-235-02-84
Доставка
Доставка фурнітури відбувається в зручний для Вас час
з 9:00 до 20:00
Ціна - 50 грн.
При замовленні на суму від 500 грн. доставка безкоштовна.
Не знайшли?
На сайті викладений неповний перелік фурнітури який ми можемо Вам надати. Тому повідомте нам її модель і ми надамо Вам якнайповнішу інформацію за Вашим запитом.

Фурнітура Apecs

Компанія ПКФ "Апекс" (Росія) була утворена в 1991 році. Це виробниче підприємство спеціалізується на випуску замків і замково-залізних виробів.
      Дверні ручки на планці APECS (АПЕКС) зроблені за технологією PVD (physical vapour deposition), яка передбачає обробку поверхні металу у вакуумному середовищі. На метал впливають молекулами інших металів, таких як цирконій або титан, для одержання особливо міцної і твердої поверхні. Ручки представлені трьома серіями - APECS (АПЕКС) SIMPLE, APECS STANDARD і APECS PREMIER. Ручки фірми APECS виготовляються з цинкового сплаву, а планки зроблені із сталі, що пройшла перед гальванікою потрійне полірування. Завдяки технології, що використовується і матеріалам, ручки APECS володіють стійкістю до впливу навколишнього середовища, кислот і до механічних впливів.
      Врізні замки нового покоління APECS - це моделі 1700 і 1800. Вони мають посилену кришку, пружину і скіс засувки овальної форми, що забезпечує легке замикання. Вузол під ручку восьмикутної форми зроблений за технологією холодного штампування (за цією технологією роблять промислові підшипники). Важкий дверний замок Т-05 APECS - це замок високого класу. Покриття замку дуже якісне і гарантує захист від корозії, всі основні внутрішні деталі очищені методом Галтівка і мають додаткову гальваніку, завдяки чому поверхня деталей дуже гладка, що забезпечує краще ковзання і захист від корозії. Циліндровий механізм XS, що випускається компанією APECS, має 18 високоточних пінів грибоподібної форми, що гарантує 100% захист від відкриття відмичками. Від висвердлювання захищає штир з загартованої сталі. Захист від розриву забезпечує комбінована конструкція - одна пластина з загартованої сталі між двох нержавіючих. Каталог ручок Apecs

Make a free website with Yola