Фурнітура
Розсувні системи
Установка

Ви можете замовити замір та установку міжкімнатних дверей за такими номерами:

044-221-65-41
099-235-02-84
Доставка
Доставка фурнітури відбувається в зручний для Вас час
Ціна - 30 грн.
При замовленні на суму від 500 грн. доставка безкоштовна.
Не знайшли?
На сайті викладений неповний перелік фурнітури який ми можемо Вам надати. Тому повідомте нам її модель і ми надамо Вам якнайповнішу інформацію за Вашим запитом.
> Дверна фурнітура

Фурнітура AGB

Фурнітура AGB

AGB - Alban Giacomo SpA є італійською фірмою, яка спеціалізується на запірно-кріпильних системах для вікон, дверей і жалюзі. Протягом більше шістдесяти років вона пропонує виробникам по всьому світу найкращі високоякісні рішення для розсування і блокування зовнішніх і внутрішніх вікон і дверей, призначені для тривалого користування. Фірма AGB може пишатися найширшим асортиментом продукції, яка не має рівних серед виробників залізних виробів для вікон і дверей.

Механізми AGB

Механізми AGB

Замок для міжкімнатних дверей з наплавом або без , де центральна засувка з поліаміду забезпечує незвичайну безшумність закриття , зберігаючи при цьому надійність і міцність , що вирізняють усі замки « AGB ». З новою запатентованою системою QUICK LATCH ® швидкого кріплення засувки досить кілька секунд для того , щоб її витягти , повернути в потрібну сторону з урахуванням напрямку відчинення дверей і знову вставити в гніздо , закріпивши клацанням . Як і всі замки серії « Mediana » , вони повністю взаємозамінні . Вони відрізняються надзвичайною безшумністю при закриванні , точністю механічних з'єднань , передавальних приємне відчуття плавності ходу ручці і ключу.

Make a free website with Yola