Контакти
www.Masyv.com
вул. М.Вовчка, 14
Київ, 04073
(044) 221-65-41
(099) 235-02-84
(067) 319-69-95
masiv@i.ua

Міжкімнатні двері під замовлення

Класичні вхідні та міжкімнатні двері під замовлення при виробництві з масиву сосни, ясеня і дуба привнесуть в інтер'єр приміщення атмосферу розміреності та вишуканого смаку. Класика завжди в моді, і широко затребуване на сьогоднішній день виготовлення дерев'яних дверей - яскраве тому підтвердження.
Виготовлення міжкімнатних дверей під замовлення не займе багато часу - у строки 1-2 місяці нами здійсниться виготовлення вхідних дерев'яних дверей або виготовлення дерев'яних міжкімнатних дверей будь-якої складності і будь-якої моделі. Ми готові зробити виготовлення дверей з дерева строго за індивідуальним замовленням, проект якого розроблять або наші фахівці, або запропонуєте ви самі.
Замовлення на виготовлення дерев'яних дверей - вхідних та міжкімнатних - ви можете здійснити, скориставшись e-mail або за телефоном.
   Міжкімнатні двері можуть бути виготовлені з різної деревини. Найчастіше при виробництві дверей використовується сосна, дуб, ясен. Природно, що деревина перерахованих вище дерев відрізняється одна від одної своїми якостями. Одна з них більш міцна, інша більш стійка до вологи, третій більш довговічний і так далі. Звичайно ж, ці якості позначаються і на ціні дверей, зроблених з цих дерев.
   Найдешевшою, а відповідно найпоширенішою, деревиною з якої виготовляють міжкімнатні двері, є сосна. Однак цей факт не заважає виготовляти з неї якісні і красиві двері. Звичайно, вона м'якше дуба і більш схильна до впливу факторів.
   Встановлювати міжкімнатні двері з масиву в надсухих приміщеннях не рекомендується, тому що вони можуть розсохнутись. А ось в дачних будинках вони знайшли широке застосування. Неповторний аромат і теплота, що виходить від соснових дверей, наповнюють увесь дім атмосферою затишку та гарного настрою.
   Низька щільність соснової деревини робить її стійкою до вологи. Ця властивість в сукупності з хорошою вентиляцією дозволяють використовувати її для виготовлення дверей в лазнях і саунах.
   Хоча міжкімнатні двері з сосни і користуються великим попитом, в квартирах все-таки рекомендується встановлювати двері з деревини інших дерев: ясена, дуба, вільхи.

   Усім відомі такі якості дуба як надійність, міцність і довговічність. Природно, що виготовлені з його деревини володіють тими ж властивостями. Однак, існують невеликі легковипавні нюанси. Для того щоб їх уникнути, треба до міжкімнатних дверей з дуба підбирати дверну коробку з того ж матеріалу.
   При установці дверей, коробка вирівнюється і закріплюється сталевими штирями в дверях. Стандартні міжкімнатні двері поставляються разом з дверними коробками, без порога. А от для зовнішніх дверей, одночасно з коробкою повинен виготовлятися поріг.
   Дверне полотно з дуба, може бути виготовлена як з цілісного, так і з клеєного масиву.
   Якісні міжкімнатні дубові двері повинні бути виконані з якісного, добре і правильно висушеного, матеріалу. При цьому повинні дотримуватися час і технологія сушіння.
   Другим, не менш важливим фактором, є склеювання масиву, що залежить від якості використовуваного лаку, а також від кількості нанесених шарів.
   При дотриманні технології дверне полотно з клеєного масиву набуває природної краси і вологонепроникність. Виготовлені таким способом дубові міжкімнатні двері не схильні до розбухання і розсиханню. Грунтування, морення та лакування завершують процес виготовлення дверей. Якість лаку істотно впливає на якість продукції, що виготовляється двері, тому що саме лакове покриття завдяки своїй еластичності може маскувати невеликі тріщини, що виникли на дубовому полотні. Лакування повинно проводитися не менше трьох разів. Добротні, дубові міжкімнатні двері будуть служити вам довго, за умови правильного догляду. Такі двері не миють порошками та рідинами, а протирають спеціальним розчином, що включає в себе 10% спирту і 90% води. При дотриманні всіх вище перерахованих пунктів, міжкімнатні двері з дуба будуть довго радувати вас своєю природною красою і надійністю.

Make a free website with Yola